SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Mati 1 afer banesave Hoxha Invest Group 50 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 afer banesave te kompleksit Hoxha Invest Group.
Banesa ka 50 m2 dhe posedon:
Dhome Gjumi
Dhome Dite
Kuzhine
Banjo,ballkon.

Çmimi sipas marrveshjes.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »