SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Mati 1 (74,8 m2)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 afer banesave te kompleksit Hoxha Invest Group.
Banesa ka 74,81 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo/WC
Ballkon.
Ndertim i ri.

Çmimi sipas marrveshjes.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »