SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 78m2 kati 7 Fushë Kosovë
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
186535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkolles Mihal Grameno), me sipërfaqe 78m2, kati 7-të (me lift) . Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon, korridor dhe garazh. Banesa është me oxhak, pamjen nga lindja. Banesa ka flet poseduse.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 37.000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »