SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE DRAGODAN TE FIVE STAR^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Dragodan tek binaret, ngat Fitnesit Five Star. Banesa eshte e re e mobiluar shume mire, gjindet ne katin e 3 me ashebsor funksional dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-2 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-trapezari
F.ballkoni

Depoziti i obligueshem

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
+383 49 838 866 viber
e-mail: search-agency@live.com

o.ze.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »