SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 2 katëshe me Qira ne Sofali afer AUK 250 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
186561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia me Qira ne Sofali afer Universitetit Amerikan ne Kosove (AUK).
Shtepia ka 2 kate me siperfaqe prej 250 m2 dhe posedon:
4 dhoma gjumi
Dhome dite me kuzhine
2 banjo
Ballkon
Garazhe.
Uje 24 h,ngrohje qendrore me naftë,parking etj.

Çmimi sipas marrveshjes.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »