SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Atanas Atanasi)298/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
186593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Shtepi ne Rr.Atanas Atanasi (Rruga Kadri Zeka):
Shtepit kane 5.35 ari dhe jane ne nje vend te pershtatshem per banim.
Shtepit mund edhe te ndahen njera:
Shtepia 1:3 ari oborr dhe eshte 2 katshe ..
Shtepia 2:2.35 ari oborr dhe eshte 2 katshe..
Shtepit kane nevoje per renovim..
Shtepit kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »