SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
6 Ari truall ne Kufce te Eperme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '18
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
186594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari truall ne Kufce te Eperme. Trualli ke rrugen 5 metra te gjere, me pronar Shqiptar dhe bartja behet menjeher tek Noteri.
Gjatesia e truallit eshte 25 metra me 24 metra gjeresi dhe mund te hapet bunari ne 4 metra thellësi.
Gjithashtu eshte ne vend te rrafshet me qasje te shpejte ne qytet.
Per info te detajuara kontaktoni ne 044-436-040.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »