SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME ARI NE LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
186604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3.8 Ari truall shtepia eshte 3 kateshe +podeum dhe Lokal dhe nje shtepi perdhes me dy dhoma ... ne lagjen e spitalit dalja direkte ne Asfallt kerkesa per banesa te perditshme por kam interes ne shtepi dhe do shperngulem ne Katun perkthimi menjehershem vetem thirrje serioze nuk kthej sms flm per mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Fushë Kosovë
044148368
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »