SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove , rruga Dardania
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
119 m²
ID e produktit :
186630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove me saktesisht rruga Dardania , banesa ka siperfaqe prej 119 metra katrore neto dhe gjindet ne katin e 3.
Banesa ka kete renditje:
- 3 dhoma gjumi,
- 1 qendrim ditore,
- kuzhine,
- banjo,
- toalet,
- koridore,
- depo
- 2 ballkone,
- garazhd.

Per me shume gjeni te bashkangjitur forografite.

Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com

Gjindemi perballe Stacionit Policor ne rrugen Luan Haradinaj , hyrja 94 , kati I.
Informata rreth publikuesit
Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN
Prishtinë
+37745912721
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »