SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesat me Qira te Xhamia e Llapit
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
186657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesat me Qira te Xhamia e Llapit
Banesa 1 dhomshe dhe Banesa 2 dhomshe
Me siperfaqe te ndryshme 50M2, 67M2, 72M2, 78M2, 92M2

Banesat jane te gjitha te mobiluara me mobilje kualitative
dhe te pa banuar me pare .
Çmimi: 300 Euro per banesen 1 Dhomshe
Çmimi: 350 Euro per Banesen 2 Dhomshe


Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +37744808806
+37744808806 Viber
+37744808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »