SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 95m2 me qira te Lagja Spitalit !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
186658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 95m2 me qira te "Lagja Spitalit" me saktsisht ne rrugen "Muharrem Fejza"
Banesa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe terrasen
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »