SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 62m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
186674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 62m2 me qira ne "Kalabri" afer maxi market tek kullat e Arabve
Banesa ka kete renditje- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajz dhe ballkonin me pamje nga Spitali Amerikan
Banesa ofrohet permes formes parapagim 6 muaj cmimi 250 euro, parapagim 1 vjet cmimi 200 euro po ashtu edhe nje muaj depozit
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »