SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE AKTASH PER ZYRE^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
186686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Aktash me saktesishte ne rrugen Hilmi Rakovica. Banesa eshte e pa mobiluar e pershtatshme per zyre dhe ka kete renditje :

kuzhinen e ndame
hapsiren e madhe
banjo
teras

kontakti: 044 433 667
+38344 433667
search-agency@live.com
o.mi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »