SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
186692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne "Aktash" mbrapa Restorant Rugova
Me kete renditje- tre dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dhe dy banjo
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »