SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Qender afer Kolegjit Fama 240 m2
Çmimi :
€264,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen e Muhaxhereve afer Kolegjit Fama.
-Rr.Rrustem Statovci .
Banesa ka siperfaqe prej 240 m2 dhe posedon:
-Dhome dite
-Kuzhine,trapezari
-5 dhoma gjumi
-3 banjo
-3 ballkona (nje prej tyre me siperfaqe 40 m2).
Komplet e mobiluar.
Kati VI.

Çmimi per m2: 1,100 €
Çmimi ne total : 264,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »