SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira rruges per "Germi" perballe fushave te tenisit
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira rruges per "Germi" perballe fushave te tenisit, kati i katert, me siperfaqe 75m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 180 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr: | 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »