SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
186702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne "Dragodan" tek banesat Tregtia
Banesa eshte ndertim i ri dhe mobiljet jane te reja me te gjitha gjerat e nevojshme
posedon- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin
Ndodhet ne katin e pare te banimit dhe ne pozite mjaft te favorshme
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »