SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen me #QIRA# 2 banesa në rrugën “Muharrem Fejza “në kompleksin KRAPI
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
186707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◾️Lëshohen me #QIRA# 2 banesa në rrugën “Muharrem Fejza “në kompleksin KRAPI
▪️Banesat kanë sipërfaqe:
➖54m2(1+1)kati i2/200€
➖54m2(1+1katini5/200€
Banesat janë të përshtatshme për zhvilimin e veprimtarive të ndryshme si për banim ,zyre,ordinanc,etj
Banesat janë të reja dhe të pa përdorura më parë
📞+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »