SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
186711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka siperfaqe prej 40m2
Banesa ka kete renditje :
-Dhome dite
-Dhome gjumi
-Banjo

Çmimi eshte 240euro + rryma (shpenzimet tjera jane te perfshira ne çmim)

Per me shume info na kontaktoni ne:| 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »