SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze 135m2 te Sllovenia Sport!Delta
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
136 m²
ID e produktit :
186735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te qytetit afer "Sllovenia Sport" ne rrugen "Gustav Majer"ofrohet me qira banesa me metrazh 135m2 e cila me perberje te saj posedon:2 dhoma te gjumit,2 dhoma te dites,kuzhine te veçante,banjo,ballkon.
Ndodhet ne katin e pare te banimit,eshte ne gjendje mjaft te mire me te gjitha elementet funksionale.
Ka alarm sigurie dhe eshte nen vezhgimin e kamerave 24 ore.Çmimi:500€
Kontakti:049/157/113---049/406/434/---044/556/777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »