SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapesire afariste 130m2 me qira ne Pejton!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
186736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira hapesira afariste ne "Pejton"me siperfaqe prej 130m2.
Lokali eshte i ndare ne 2 njesi pune,salle konferencash,wc.Ndodhet ne perdhes ne nje zone mjaft te qete dhe te pershtatshme per ushtrimi e veprimtarive biznesore.Ka edhe parking te mjaftueshem.Çmimi me marreveshje
Informata:044 556 777--049 406 434--049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »