SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
186739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZYRE ME QIRALeshohet zyra me qira në sheshin Zahir PajazitiLëshohet banesa për zyre me qira ne qendër te PrishtinësZyra gjendet ne shesh -përballe Hotel Grandit – përmendorja e Zahir PajazititE përshtatshme për avokat , përkthyes, call center , përmbarues, zyre kontabiliteti , zyre konsulente, zyre projektuese, projekte ndërkombëtare etj.Përmban tri njësi pune ( 2 zyre dhe salla e takimeve) , banjo, ballkoni dhe korridori.E rinovuar tërësisht me parket , dritare , dyer , banjo , mure , ballkon te gjitha te një cilësie te larte.Objekti është i rinovuar nga komuna , posedon lift me kartel , hyrja kryesore me interfon ,me mirëmbajtje etj.044 136 351

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
044136351
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »