SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi private
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
186751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpi private 1kateshe ne Vlore, Shqiperi, 120m2, me pamje nga uji i ftohte dhe karaburun, 960m2 truall, me kufizim dy rruge, 3dhoma gjumi, 2 banjo, sallon dhe guzhine bashke.
Cmim 130.000€ I diskutueshem
Nr tel: 0694723878, 0675659421
Informata rreth publikuesit
Gjergji
Prishtinë
0692146234
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »