SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxhereve 300 € mobiluar 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me Qira ne Lagjen e Muhaxhereve (Kulla e Muhaxhereve).
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo,ballkon.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar.

Çmimi: 300 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »