SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal dhe garazhe ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '18
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
186771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali dhe garazha ne lagjen Bregu i Diellit afer Fakulteti Teknik.
Lokali ka 30 m2 kurse garazha 28 m2.
Mob: 049/044 - 555 686
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »