SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira pa Mobile ne Breg Diellit - Kodi 1115
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
186772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira pa Mobile ne Bregun e Diellit - Kodi 1115

Lokacioni: Te Fura Qerimi 2 - Mbrapa Xhamis

Siperfaqe: 150 M2

Kati 2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ner Dysheme
- Parking
- Kuzhina mobliohet
- Uji dhe Mbeturinat Perfshihen ne Çmim

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »