SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES E RE ME QIRA NE PEJTON- TE NARTELI-QENDER
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
186795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshoje banesen e cila gjindet ne lagjen Pejton, ndodhet ne katin e 13-të(lifti funksional) eshte e mobiluar ne teresi me mobilje te reja, e pa banuar anjehere dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon
Cmimi eshte 300 euro!

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

044 433 667
+38344433667 - viber
O.she
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »