SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Chelsi Pointit
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Chelsi Point kati i IV-të, ndertim i ri me lift, 84 m2 çmimi 75000 euro i negociueshem.

Banesa posedon: sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo ,wc, shpajz, ballkon me pmaje nga rruga kryesore.
Banesa ka renditje te shkelqyer te dhomave si dhe ndriqim natyral.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »