SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 ne shitje te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2005
ID e produktit :
186804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 ne shitje te "Bregu i Diellit" afer banesave te Standard
Shtepia posedon 2 kate banim, kati pare i planifikuar per zyre dhe dy kate te tjera banim, gjendet ne nje pozite te favorshme ndersa posedon 4 ari bashk me shpine ne te
Me renditje- 5 dhoma gjumi, tri banjo, ballkona dhe me potencial per afarizem ne katet e poshtme
Ka hyrje dalje ne tri pjese, posedon edhe vendin per parking te veturave, çmimi 320000€
Me dokumenta e gatshme per bartje
Kontakti:049/157/113--049/406/434--044/556/777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »