SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje biznesi 250m2 te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
186807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje biznesi 250m2 te "Bregu i Diellit", lokali ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme dhe te frekuentuar .
Posedon 250m2 me terrase, kati pare me invertar emer bizensi çmimi 20000€
Kontakti:049/157/113--049/406/434--044/556/777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »