SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 42m2 ne Ulpiane KATI 1 !DELTA
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
186808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 42m2 ne Ulpiane prane kompleksit banesor Beni-Dona banesa e ndertimit te vjete.Banesa ka:Dhome gjumi,qendrim ditor me kuzhine dhe banjo.Ndodhet ne katin e pare te banimi,e renovuar ne teresi dhe ne gjendje te mire per jetese.Dokumentacioni komplet ne rregull.
Kontakt:049 406 434--049 157 113--044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »