SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 86m2 ne MATI 1 !DELTA
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
186819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 86m2 me një pamje të bukur nga qyteti në kompleksin TREGTIA Mati 1..Banesa posedon 1 dhomë të ditës; 2 dhoma të gjumit; 2 banjo; 1 depo dhe ballkon të madh.Banesa ka pamje ne 2 anë!

049406434/049157113/044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »