SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 76m2 per shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
186820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 76m2 per shitje ne lagjen Ulpiana, te fontana ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe ka dokumentacion te rregullt. Perkthimi behet menjehere te Noteri. Jam pronar i kesaj banese qe nga viti 1967, me flete poseduse, brenda dite mund te behet perkthimi.
Banesa eshte ne gjendje shum te mire dhe ka kete renditje:
A) Salloni
B) Dhome e madhe gjumi
C) Dhome mesatare gjumi
D)Kuzhine te veçant
E) Ballkon
F) Koridor
G)Banjo/WC
Muret qe jan ne foto me ngjyra te ngjryshme tani jan te gjitha me ngjyre te bardhe.
Ne dokumentacion eshte 70.2m² mirpo hapesire shfrytezuese i ka mbi 76m². Banesa gjindet ne katin e VII, lifti punon 24 ore, uje me pomp nese ka ne katin e I-re uje ka edhe ne te VII-in.
049406434/049157113/044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »