SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 59m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
186823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 59m2 ne shitje ne "Dragodan" perball Hotel Adria
Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit, me kete renditje- sallon me kuzhine, dhoma gjumit, banjo, shpajz dhe ballkon
Çmimi 950€ m2
049157113 / 049406434/ 044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »