SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira kat shtepie 180m2 te Sami Frasheri !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
186843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira kati shtepise 180m2 afer shkolles se mesme "Sami Frasheri"
Kati i shtepise posedon tre dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon
Shtepia ka qene e pa banuar me heret dhe vjen me mundesi per here te pare, e mobiluar komplet me mobilje te reja
Ka hyrje te veçante. Çmimi 350€
049157113 / 049406434/ 044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »