SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
186886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 63m² (Neto). Banesa është në katin e përdhes dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe trepazari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkon, ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa është komplet e renovuar dhe ka një ambient shumë të qetë për banim…! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »