SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa per zyre me qira Mati 1 (Rruga B)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
186891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Leshoj banesen me qira per zyre ne Mat 1 rrugen b.
- 65m2
- Kati perdhese
- 2 njesi
- 1 banjo
- Koridor
- Ballkon
- Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per zyre

- Çmimi: 300€
- Tel/ 045560960
-Agjencioni Premium-Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »