SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dragodan
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
186898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Arberi (Dragodan). Banesa eshte afer zyreve te Vetevendosjes, ne kat te dyte, ka kuadrature prej 180m2, eshte e mobiluar, afer qendres dhe eshte e pershtatshme per banim.

Posedon:

3 dhoma te gjumit
sallon
kuzhine
1 ballkon te madh
1 ballkon te vogel
2 banjo

Agjensioni "HomeLink"

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »