SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me Qira ne Pejton afer Grandit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepinë me qira ne Pejton afer Hotel Grandit .
Shtepia eshte e sapo renovuar dhe posedon :
1 dhome gjumi
1 sallon
1 kuzhine
1 banjo
1 shpajz dhe 1 dhome e vogel ne kulm e cila ka shkallet dhe dere te posaqme.
Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet funksionale.
Ambienti përreth shtepisë eshte ambient shume i qetë dhe familjar.

Çmimi: 220 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »