SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186903
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Emshir, Prishtina Stars banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 3-te, 72m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677


🌐 bit.ly/2htS4cY   
.
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »