SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 76 m2 ne Kalabri me cmim te volitshem!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
6 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
186914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 76 m2 ne Kalabri me cmim te volitshem!

Banesa eshte ne fazen e ndertimit dhe finalizimi i saj pritet te behet ne Dhjetor te keti viti!

Banesa eshte e pozicionuar ne pjesen me te mire te objektit ku keni mundesi te keni nje pamje shume te mire dhe me ndriqim gjate tere dites!

Banesa ka kete organizim:
-- Qendrimin ditore se bashku me kuzhine
-- Dhomen e gjumit per prinder
-- Dhomen e gjumit per femije
-- Banjo
-- Teras

Kati i 5-te i banimit!

Cmimi i volitshem!

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »