SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Shtëpia luksoze me qera në lagjen Matiqan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
186917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Shtëpia luksoze me qera në lagjen Matiqan, pranë shkollës "Mileniumi i tretë". Shtepia është e renovuar dhe e mobiluar në mënyr të moderne. Shtëpia është dy katëshe dhe posedon rreth 180m2, e cila posedon:
*Sallon + kuzhinë
*Tri dhoma të gjumit
*dy banjo
*dy ballkona
*Rezervuar të ujit
*Bunar
*Garazh për vetur
*Pishinë
*Verand me skar
Cmimi me marrëveshje
Për info 049313715(viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 8170
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »