SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186924
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Dardania, te Santea, banesa eshte e mobiluar, kati i 9-te, ka dy lifta funksional, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon
- kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »