SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Aktash 3+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Aktash, te restaurant Rugova, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 110m2,
Banesa posedon:
- 3 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber;
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »