SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet kati i shtepise me qira ne Lakrishte
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
186942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira kati i shtepise ne lagjen Lakrishte, afer shkolles Shtjefan Gjecovi, kati ka kuadrature prej 80m2, eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per banim.

Posedon:

2 dhoma gjumi
sallon
kuzhine
banjo

cmimi 250euro

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber:+38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »