SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€69,720.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
186946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria, banesa eshte super e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, banesa gjendet ne ndertimin e Lesnes, gjithesej ka 84 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 840 euro per m2.
( Bejme nderrim dhe me banese me te madhe ).
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »