SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera per student
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
186960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera per student(meshkuj),Banesa eshte e re me mobile te reja dhe gjendet ne lagjen Mati 1 afer supe vives.Çmimi: 50 € + shpenzimetNr: 049-666-398

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
F.H
Prishtinë
049-666-398
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »