SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1 te chellsi point
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
186964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 te chelsi point banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »