SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te shkolla ne mat 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
186965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te shkolla ne mat 1 banesa gjindet ne katin e tret dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »