SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
186972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Mati 1 gjegjësisht në objektin e Lin Project.

Banesa është në një zonë mjaft të mirë duke marr parasysh që pozita ku është ndërtuar ka lartësi mbi detare 600m.
Gjithashtu objekti është ndërtuar në një orientim të përshtatshem lindje/përëndim, ku rrezet e diellit ofrojn një ambient të këndshëm si dhe me vizurë të mirë.
Objekti po ashtu ka hapsirë të mjaftushme parkingu si dhe një hapsirë (kopshtë) të përbashkët me të gjitha kushtet duke përfshi hapsirë gjebruese, ndriçim ulëse/tavolina.
Objekti po ashtu është ndërtuar nga kompania Lin Project duke aplikuar materiale me cilësi dhe standarte europiane.
Objekti posedon 2 ashensorë dhe ndahet në dy anë (koridore) ku secila anë ka në katë 3 banesa dhe kanë në dispozicion një ashensor secila anë gjithashtu në koridor është një derë shtesë për siguri ku kanë qasje vetëm banesat në atë anë.
Objekti është me etazhitet B+P+11 (katë).

Banesa është në katin ( 9 ) me sipërfaqe 96m2 me orientim (Jugë/Përëndim) banesa është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë dhe tryezari / 2 dhoma gjumi / Banjo / WC / Depo / Parahyrja / Ballkoni.

Çmimi: Me marrveshje!

Për më shumë informata kontakto:

=================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »